Центр Гіпнозу та Гіпнотерапії

Гіпнотерапія - це метод психологічної корекції, при якому гіпноз використовується для створення стану зосередженої уваги з високим рівнем внушаємості, для вирішення психосоматичних проблем.

Харків

Переваги гіпнотерапії

Рішення проблеми за 1-5 зустрічей

Ви побачите результат вже після першої консультації. Для повного вирішення проблеми потрібно від 1 до 5 консультацій, в залежності від запиту і специфіки особистості клієнта.

Перевірка результату в реальних умовах

По закінченню роботи Ви відразу прямуєте в ситуацію де раніше відчували дискомфорт. Якщо був страх знайомств - йдете знайомитися, страх метро - йдете в метро і т.д.

Проблема йде повністю і назавжди

Оскільки в гіпнотерапії ми працюємо з першопричиною проблеми, а не з симптомом (видима частина). Після опрацювання проблема йде назавжди!

Маркелов Андрей

консультації веде

Для мене важливо, щоб мої клієнти досягали хороших результатів працюючи зі мною. Тому підхід до кожної людини індивідуальний і особливості роботи з кожним клієнтом завжди різні. Адже лише при ретельному підході до проблеми клієнта, досягаються високі результати.

 • працюю в форматі гипнотерапии з проблемами невротичного та психосоматичного характеру
 • володію Класичними та Американськими методами гіпнотізаціі та терапії
 • в своїй роботі використовую методи регресивної гіпнотерапії, діссоціатівні методи, емоційно-образну терапію, когнітивну психологію та елементи гештальт терапії, за допомогою яких і знаходжу деструктивні навіювання та переконання (ядро проблеми)
 • є членом Східноєвропейської асоціації гіпнотерапевтів і клінічних психологів (САГіП)
ЯК Я РОБОТАЮ?

Помилково вважати, що проблеми психосоматичного характеру тримаються виключно на емоційній складовій виключаючи при цьому когнітивний процес. Тому в своїй роботі я роблю акцент не тільки на емоціях, а й на когнітивній сфері з пошуком глибинних переконань клієнта.

У цьому підході регресія в початкову подію (ядро проблеми) є лише частиною роботи на шляху вирішення проблеми. Позбавляючись від емоційної складової, ми немов «знешкоджує бомбу» яка запускається за рахунок тригерів, на які несвідомо реагують наші органи чуття викликаючи симптоматику і обумовлюючи нашу поведінку.

Наступним етапом стає зміна глибинних переконань клієнта, отриманих в травмуючій ситуації і закріплених шляхом підтверджень на всьому життєвому шляху.

Ми проходимо подію за подією в яких коригуємо шаблонне мислення замінюючи помилкові і деструктивні переконання адаптивним сприйняттям того, що відбувається. Тим самим змінюючи шаблони мислення і поведінки.

ЗА РАХУНОК ЧОГО ВІДБУВАЮТЬСЯ ЗМІНИ?

Працюючи в гіпнозі, ми безпосередньо працюємо з підсвідомістю клієнта адже саме там формуються всі наші переконання, впроваджуються навіювання, закріплюється навчання. З чого в подальшому і складається світогляд людини. Те, як ми дивимося на світ, обумовлює наше ставлення до тих чи інших речей і подій. Одна і таж подія, різними людьми, може сприйматися абсолютно по-різному. Відповідно поведінка і самовідчуття людини в цій ситуації теж будуть різними. Отже, якщо у людини є деструктивні переконання «у мене нічого не виходить», «я нічого не можу», «я нікому не потрібен», вони лежать в основі його світогляду, тим самим спотворюючи його сприйняття реальності і обмежуючи його поведінку.

Як правило деструктивні переконання закріплюються на тлі сильних негативних емоцій, знаходячи підтвердження в одиничному випадку про узагальнюючи його на весь життєвий досвід. І.П. Павлов описував це явище, як умовний рефлекс. Коли в схожих ситуаціях спрацьовує рефлекс, що в свою чергу викликає у людини колись пережиті емоції. Хоча видимих (усвідомлюваних) причин може і не бути.

Змінюючи переконання людини, змінюється його сприйняття світу і себе в цілому, що в свою чергу обумовлює нову адаптивну поведінку.

Звернувшись до Центру Гіпнозу та Гіпнотерапії

1

Всього за декілька зустрічей, Ви повністю позбудетесь від заважаючої поведінки. І станете впевнені в собі в будь-яких ситуаціях.

2

Ви припините (підсвідомо) уникати лякаючих Вас ситуацій. А значить ніщо не зупинить Вас на життєвому шляху.

3

Ви припините витрачати сили на боротьбу з самим собою і відразу відчуєте прилив сил та енергії.

4

Ви відчуєте значні зміни вашого емоційного стану вже після перших зустрічей.

Найчастіше причини психологічних проблем не лежать на поверхні і не піддаються логічним висновкам. Навпаки вони заховані глибоко в підсвідомості в пам’яті минулих подій, прикрощів та розчарувань.

Працюючи в гіпнозі, стає можливим знайти в пам’яті саме ті травмуючі події, які є коренем проблеми. Знов пережити їх. Та за допомогою гіпнотерапевта змінити своє ставлення до них.

Запити для гіпнотерапії

 • — Страхи, фобії, тривожність: Страх собак, висоти, води, швидкості, темряви, водіння автомобіля, замкнутих приміщень, великих скупчень людей, засудження, публічних виступів, незнайомих людей, телефонних розмов, знайомств, сексу, смерті і т. і.
 • — Деструктивні почуття та емоції: Безпідставне почуття тривоги, образи, жалю, смутку, провини, сорому, самотності, туги, жаху, ненависті, ревнощів, стан постійного стресу, панічні атаки, депресія і т.і.
 • — Емоційні потрясіння: Розлучення, наслідок сексуального насильства, страх втрати відносин, любовна залежність, смерть близьких людей і т.і.
 • — Соматичні відчуття в тілі: М’язові затиски, напруга в тілі, клубок у горлі, тиск у грудях, серцебиття, задишка, м’язово-лицевий тік та інші неприємні відчуття в тілі.
 • — Соматичні симптоми без явного органічного порушення: Заїкання (логоневроз), анорексія, неорганічна втрата ерекції, синдром подразненого кишечника, безсоння, аноргазмія, енурез і т.і.
 • — Шкіряні захворювання: Алергія, псоріаз, екзема, кропив’янка, себорея, дерматит, нейродерміт і т.і.
Записатися на діагностику

Нестандартные задачи с использованием гипноза

Гіпноз також використовують

 • Згадати забуте – раннє дитинство, ембріональний період, як виглядала мама і т.і.
 • Пошук загублених предметів – куди поклали документи, де залишили ключі, пароль від пошти і т.і.
 • Супровід при операціях – підготовка до операції, гіпнотична анестезія, відновлення після операції і т.і.
 • Гіпноз для спортсменів – вивільнення прихованого потенціалу, установка ключа на оптимальне бойовий стан, психологічна установка перед змаганнями, аутогенне тренування.
 • Побувати в минулих життях

Вам не варто звертатися якщо:

 • Ви нещодавно перенесли операцію або складний перелом
 • У Вас є які-небудь психічні патології (шизофренія, розумова відсталість, біполярні розлади, аутизм і т.і.)
 • У Вас нав’язливі суїцидальні думки
 • У Вас хворе серце
 • Якщо Ви вагітні

Відповідальність за технічну готовність до skype-сесії повністю на клієнті:

 1. Кімната де Вас ніхто не потурбує і не почує нашу з Вами розмову (будемо говорити про особисте)
 2. Стабільний інтернет
 3. Камера та гарнітура (навушники та мікрофон)
 4. Якісне зображення на моніторі та звук
 5. Забезпечення безперебійної роботи апаратури та сервісів

›ВІДГУК ПРО СЕАНС ГІПНОТЕРАПІЇ ПО SKYPE

Робота з дітьми та підлітками

Умови для роботи з дітьми:

 1. Дитина може дохідливо пояснити проблему своїми словами.
 2. Гіпнотерапевт може налагодити з дитиною довірливі відносини.
 3. Робота проходе без присутності батьків.

Починаючи з 6-річного віку дитині може знадобитися допомога гіпнотерапевта в роботі з дитячими страхами, заїканням, енурезом та всім тим, що турбує батьків та дитини. Також для вирішення проблеми можуть знадобляться окремі зустрічі з батьками дитини.

›ВІДГУК ПРО РОБОТУ З ДИТЯЧИМ ЕНУРЕЗОМ

Гипнотерапия с детьми

Умови прийому та вартість

Діагностика
50$
 • Проводиться за попереднім записом
 • Очно або по skype проводимо терапевтичну бесіду, яка дозволяє зрозуміти чи підходе Вам гіпноаналіз
 • Розбір ситуацій і виявлення негативних почуттів
 • Фіксуємо критерії результату, оцінюємо число сеансів. Вибираємо дату і час для початку роботи
 • Час 1-2 години
Консультація
300$
 • Проводиться тільки після діагностики
 • Консультація проводиться очно в Лос-Анджелесі або по skype
 • Робота ведеться гіпнотичними, трансовими та когнітивними техніками
 • Задача – згадати та перепрожити травматичний ланцюжок ще раз, щоб замінити помилкові установки та сформувати нові поведінкові навички
 • Час 2-3 години
Навчання гіпнозу
0000$
 • Заняття проходять очно в Харкові
 • Тривалість курсу 6 днів. Курс розбитий на 2 частини, по 3 дні кожна з 10:00 до 19:00
 • Час проведення – 2022
  Перші 3 дні — наведення гіпнозу
  Наступні 3 дні — гіпнотерапія
 • В процесі навчання вивчаються методи та техніки, необхідні для самостійної роботи в якості гіпнотерапевта

Працюємо по 100% передоплаті. Вносячи передоплату Ви підтверджуєте свій намір прийти на зустріч в зазначений час.

Перенесення часу зустрічі можливий не пізніше ніж за добу до її початку. Зустріч, на яку клієнт запізнюється або не приходить, вважається проведеною.

Перед сеансом необхідно добре виспатися. Не пити каву, чай, енергетики. Не вживати алкоголь за 2 дні до сеансу. Одяг повинен бути зручним, не затрудняючим рухів. Косметики мінімум (бажано взагалі без неї), очі не нафарбовані.

Відгуки звернувшихся до Центру Гіпнозу та Гіпнотерапії

Всі відгуки про сеанси гіпнозу викладаються виключно з дозволу учасників. За замовчуванням повні записи є конфіденційними та не підлягають розголошенню.

Я МОЖУ НЕ ВИЙТИ З ГІПНОЗУ?

Здатність занурюватися в гіпнотичні стани це властивості здорової психіки. Стан трансу природним для людини. Ернест Россі стверджує, що транс виникає кожні 90 хвилин, він необхідний для переструктурування діяльності мозку так само, як сон. Ви можете вийти зі стану гіпнотичного трансу в будь-який момент за власним бажанням.

ГІПНОТИЗЕР ПІДПОРЯДКУЄ МОЮ ВОЛЮ??

Навіть в стані гіпнотичного трансу, людині неможливо вселити щось, що суперечить його моральності або моральним нормам. Людина сприймає тільки ту інформацію, яку вважає приємлимою.

ГИПНОЗ НЕБЕЗПЕЧНИЙ?

За всю історію немає жодного підтвердженого випадку, що хтось не вийшов з гіпнозу або гіпноз комусь нашкодив.

РАПТОМ Я СТАНУ ЗАНАДТО ВСЕЛЯЕМИМ?

Ніхто не стає більш вселяємим чи менш вселяється. Навпаки Ви краще почнете розуміти навіювання і тим самим контролювати вплив на Вас інших людей.

ГИПНОЗ – ЦЕ МАГІЯ?

Я працюю в науковому підході. Допомагаючи людині скинути психологічні затиски і максимально розслабитися. Зовнішні фактори перестають відволікати від власних почуттів та емоцій, свідомість тоншає, стає гострим. За рахунок чого людина досягає стан високої концентрації на фоні глибокого розслаблення.

Я ЗАСНУ ТА НЕ БУДУ НІЧОГО ПАМ’ЯТАТИ?

Перебуваючи в стані гіпнозу, Ви весь час будете розуміти, що відбувається. Говорити зі мною, описувати свої почуття, виражати емоції. Якщо Ви будете без свідомості, ми не зможемо провести необхідну роботу. Вийшовши зі стану гіпнозу, Ви будете пам’ятати все, до найменшої деталі.

Я НЕ СТАНУ ДИВНИМ?

Ви почнете розрізняти свої бажання від бажань які нав’язує Вам суспільство, друзі, родичі. І цілком можливо, що комусь здасться дивним, що ви більше не божаєте бути електриком, а божаєте бути кухарем або бізнесменом. Комусь може здатися дивним, що ви припинили напиватися на святах і вести себе нерозумно та смішно. Дивно чому Ви більше не клоун. Дивно чому Ви поміняли роботу. Дивно звідки у Вас нова машина. Дивно, що налагодилися відносини в родині. Дивно, що Ви кинули палити і зайнялися собою, пішли в спортзал. Ви самі почали коригувати своє життя і займатися тим, що бажаєте саме Вам. І для когось це дійсно може здатися дивним.

ГІПНОТИЗЕР ДІЗНАЄТЬСЯ ПРО МОЇ СТРАХИ ТА СЛАБКОСТІ?

Так. І краще позбутися їх раз і на завжди, ніж все життя ховати від оточуючих.

В МЕНЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ, ЯК МЕНІ ЇХ ПОСТАВИТИ?

Ви можете задати їх зручним для Вас способом

Прийом ведеться за адресою:

Сан-Франциско, Каліфорнія