Курс з Гіпнозу та Гіпнотерапії

Новий формат навчання!

Методи гіпнотізаціі та терапія травми тепер будуть вивчатися одночасно, не розділяючи курс на два різних розділу. Як показала практика без розуміння структури створення психотравми немає розуміння процесу введення людини в гіпнотичний транс.

Даний курс розрахований на людей, які досягли повноліття і віддають звіт в тому, як, де і з якою метою вони будуть застосовувати отримані знання та навички.

Що буде на курсі

На протязі курсу Ви навчитеся:

 • Погружати людей в глибокі стадії гіпнозу (сомнамбулізм)
 • Викликати гіпнотичні феномени (каталепсія, амнезія, знеболювання, галюцинації)
 • Навичкам швидкої зміни емоційного стану людини
 • Проводити вікову регресію
 • Пошуку психотравм «розділивших» життя клієнта на до та після
 • Працювати в гіпноаналізі
 • Знімати заборони на вираження емоцій
 • Працювати з когнітивною складовою травми
Что будет на курсе

В рамках даного курсу на ряду з теоретичною частиною йде практична. Всі учасники курсу відчують себе не тільки в ролі терапевта, а й в ролі клієнта. Що в свою чергу допоможе побачити і відчути процес змін клієнта зсередини. І як бонус позбавить Вас від власних обмежень, страхів, фобій і т.і.

Розуміння процесу гіпнотизації

Даний курс відрізняється від всіх подібних глибоким розумінням процесу гіпнотизації та терапії. Стан гіпнотичного трансу фіксуємо за шкалою Каткова (без власних інтерпретацій та підгону під себе).

Практика починається з першого дня навчання

Крім освоєння технік гіпнотізаціъ паралельно розбираємо структуру психотравми та як використовувати травматичний досвід клієнта для наведення на нього його гіпнотичного трансу.

Детально вивчається поєднання різних підходів

Всі люди різні, а значить і робота з кожним окремим клієнтом проходить по різному. Із застосуванням різних технік занурення в стан гіпнозу, виклику симптому, відреагування та перебудові когнітивної складової.

Переваги курсу

Більшість західних курсів, які перекочували на території пострадянського простору стверджують, що завчивши їх індукцію (текст який вони підготували для наведення гіпнотичного трансу) Ви почнете занурювати 90% людей в стан гіпнозу. Незалежно перебуваєте Ви у себе в кабінеті, в парку або в торговому центрі. Посилаючись на те, що даний текст повністю вивірено та гарно побудований. Але як показує практика такий підхід працює не більше ніж в 10% випадків роботи в кабінеті і не працює в будь-якому іншому контексті, від слова зовсім!

Все, тому що, гіпнотична індукція - це не заклинання, промовивши яку людина впадає в гіпнотичний транс. І під впливом «чар» Ваших слів починає виконувати всі Ваші установки. Ні! Це ПРОЦЕС введення людини в певні стани психіки і утримання її в цьому стані. В рамках даного курсу вивчається та розбирається кожен шах в ПРОЦЕСІ наведення гіпнотичного трансу.

Розуміння процесу дає можливість вибудовувати індукції таким чином, щоб Ви могли моделювати суггестивний вплив в залежності від особистості опонента, місця, де цей відбувається та контексту, в рамках якого Ви гіпнотизуєте людини. А не бурмотіти завчений текст в надії, що щось станеться.

Кому потрібен гіпноз

Кожен з нас гіпнотизер! Ми кожен день щось навіюємо нашим дітям, родичам, колегам, а в деяких випадках простим перехожим. І також ми кожен день стикаємося з впливом навіювання на нас. Але все це відбувається не усвідомлено. Як би минаючи нашу критику. Ми починаємо вірити, що це наші думки або наші реакції. Але ж якщо розуміти механізм побудови навіювань цей хаотичний процес можна зробити упровляемим і змусити алгоритм працювати на Вас.

Педагоги, психологи, коучі та інші суміжні з ними фахівці – кожен з них намагається допомогти людям, чомусь навчити, щось полегшити, десь підказати, наповнити людини силами, упевненістю в собі … Всі вони працюють вербально (словом) і якщо додати навик вибудовувати мову таким чином, що б слова сказані Вами залишалися в світогляді людини, ефективність зросте в десятки разів.

Також мистецтво навіювання повинен осягнути кожен лікар! Адже медсестра, терапевт, стоматолог, невролог, травматолог, хірург, реабілітолог та інші доктора зустрічають і проводжають людину словом. І в залежності від того, що, коли і як говорить лікар, у пацієнта формується внутрішня картина його стану та настрій на одужання.

У мене є запитання

На курсі вивчаються

 • Принципи побудови індукції (наведення гіпнозу), так що Ви зможете моделювати їх на ходу.
 • Як викликати і посилювати абреакцію (звільнення від пригнічених емоцій).
 • Коректне проведення терапії травми (без замилювання проблеми) та когнітивний аналіз ситуації з наступним пере вченням поведінкових стереотипів.
 • Як вести клієнта від телефонного звернення до реального результату.
 • Вирішувати більшість психосоматичних проблем. Таких як: страхи, фобії, ПА, розлад харчової поведінки, анорексія, заїкання, соматична алергія і т.і.
 • Окремо розглянемо роботу з малогіпнабельними клієнтами, дітьми, підлітками, та людьми похилого віку.
Маркелов Андрей

курс веде

практикуючий психолог, гіпнотерапевт

Член Східноєвропейської асоціації гіпнотерапевт і клінічних психологів (САГіП)

  На курсі я навчу Вас:

  • Як правильно вибирати клієнтів для терапії (кому Ви дійсно зможете допомогти)
  • Знань та навичок для введення людини в глибокі стадії гіпнотичного трансу
  • Різним гіпностратегіям які застосовуються в різних ситуаціях з різними клієнтами.
  • Досягати високих результатів завдяки поєднанню різних технік та підходів в терапії
  • Детально розберемо структуру психотравми. Ви дізнаєтесь за яким принципом утворюються фобічні розлади, зрозумієте звідки беруться установки і що сприяє тому, щоб установки приживалися і вбудовувались в світогляд людини
  • Приділимо велику увагу роботі з заборонами на вираз емоцій, заблокованим епізодами в пам’яті, роботі з малогіпнабельними клієнтами

Світове визнання гіпнозу

Гипноз одобрен
У мене є запитання

Програма курсу

Формирование условного рефлекса
  День 1 – Гіпноз та транс

  Розглянемо гіпнотичні та трансові стани. Розберемо в чому їх різниця, в чому їх користь та шкода. Розберемо що таке гіпнабельность і звідки вона береться. Розберемо стандартні моделі наведення гіпнотичного трансу. Складемо структуру ефективної побудови гіпнотичного наведення. Освоїмо навички відбору сомнамбул (легкогіпнабельних людей).

  День 2 – Наведення гіпнозу

  Розберемо класифікацію глибини гіпнозу за шкалою Каткова. Почнемо вивчати методи та техніки гіпнотизації з поетапним розбором дій. Розглянемо природу страхів та фобій. Розберемо стандартну модель регресивної гіпнотерапії та види регресії. Розберемо принципи побудови індукції з використанням травматичного досвіду клієнта і поглиблення до самнамбулізма.

  День 3 – Психосоматика

  Розберемо структуру психотравми та вивчимо, як правильно діагностувати і виявляти емоційні тригери які запускають симптоматику. Після вивчаємо гіпноаналіз на прикладах моно-страхів, нервових тиків на нервовому грунті, психосоматичної алергії. Вчимося складати скрипти та вести протоколи сеансів. Паралельно вчимося правильно готувати клієнта до діагностики.

  День 4 – Терапія травми

  Розберемо що таке абріакція і що таке катарсис. Навчимося виявляти психотравми та як на «ланцюгах» знаходити події розділивши життя на до та після. Розглянемо види абреакції та різні підходи в терапії травми. Вивчаємо глибокі стадії гіпнозу та алгоритми побудови навіювань. Розберемо роботу з елементами когнітивної терапії (глибинні установки, правила, компенсаторні стратегії поведінки).

  День 5 – Важливі моменти

  Розберемо, як підвищити гіпнабельность клієнта. Вивчимо додаткові техніки для виклику і посилення абреакції. Розглянемо, як прибирати заборони на вираження емоцій та заблокованих епізодів в пам’яті. Після розбір випадків роботи з втратами, емоційними залежностями, фобіями, панічними атаками, психосоматикою.

  День 6 – Додатково

  Розглянемо маркетинг гіпнотичних послуг. Розберемо принципи роботи з малогіпнабельними клієнтами, дітьми та підлітками, людьми похилого віку тощо Розглянемо, як працювати в минулих життях, з рептілойдамі планети Нібіру, в паралельних всесвітах і т.і. Розберемо шокові наведення, роботу з субособистостями, пальцьовими сигналами та навіюванню наяву.

Чого не буде на курсі:

 • На курс не буде запрошених людей, які будуть підігравати гіпнотичний стан. Вся практика проводиться учасниками курсу один на одному. В результаті Ви не тільки освоюєте навички гіпнотизації та терапії, але і відчуєте гіпнотичний транс на собі і звільнитесь від власних проблем прямо на курсі.
 • На курсі ми не будемо розглядати теорію про те, що всі люди гіпнабельні і досить просто проговорити заздалегідь завчену індукцію тим самим отримавши стан сомнамбулізму у опонента. Навпаки, на курсі ми будемо моделювати індукції під кожну окрему людину.

Всі учасники курсу отримають

Методичний посібник зі скриптами

Методичний посібник включає в себе:

- скрипти для телефонного дзвінка споживача

- скрипти первинного прийому та діагностики проблеми

- скрипти занурення в гіпнотичний транс

- скрипти мовних зв'язоків для поглиблення гіпнозу для досягнення сомнамбулізму

- скрипти і методики опрацювання психотравм

Доступ до закритої групи в Facebook для випускників

У групі Ви зможете:

- дізнатися думку колег у випадках зі складними клієнтами

- обговорити моменти та нюанси роботи з різними запитами

- поділитися власним досвідом та своїми досягненнями

- дізнатися нові методики та підходи в роботі

- знайти однодумців для спільних проектів

Бонусні матеріали та алгоритми для роботи

Бонусом йде:

- маркетинг гіпнотичних послуг для забезпечення себе клієнтами

- скрипти роботи в минулих життях з переходом у справжнє

- робота зі спортсменами та розкриття творчого потенціалу

- принципи кодування та коли їх використовувати

- особливості роботи з клієнтами online

- список додаткової літератури

Також по закінченню видається сертифікат про проходження курсу «Навчання Гіпнозу та Гіпнотерапії»

Сертифікат
ХТО МОЖЕ НАВЧИТИСЯ ГІПНОЗУ?

Мистецтву гіпнотизації може навчитися кожен, як і освоїти будь-яку іншу професію. Інше питання, а кожен може бути лікарем, кожен може бути педагогом або керівником? Все залежить від того, наскільки людину втягне то, що віна робить, та захоче віна цим займатися надалі чи ні. Простими словами: поки не спробуєш не зрозумієш.

Я МОЖУ НАВЧАТИСЯ ГІПНОЗУ БЕЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ АБО МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ?

Гіпнозу може навчитися кожен! Психологу або лікарю буде легше почати застосовувати його в практиці на своїх клієнтах / пацієнтах. Юридичний бік ведення діяльності розглядаємо на курсі.

ЯКИЙ ГИПНОЗ Я БУДУ ВИВЧАТИ? КЛАСИЧНИЙ, ДИРЕКТИВНИЙ, ЕЛМАНОВСКИЙ, ШОКОВИЙ …?

На курс не буде обмежень та прив’язок до певного напряму, як до єдиного робочого інструменту. Кожна школа, свого часу, внесла свій внесок у розвиток гіпнозу та додала ті чи інші методи впливу на свідомість людини. За основу беремо Класичний гіпноз, так як саме в класиці, найбільш точно визначається глибина гіпнотичного занурення (без мені здається, що він в сомнамбулізмі). Але для досягнення стану гіпнозу використовуються напрацювання різних шкіл в залежності від особистості опонента.

У ЧОМУ ВІДМІННІСТЬ КЛАСИЧНОГО ГІПНОЗУ ВІД ЕРІКСОНОВСКОГО ГІПНОЗУ?

Відмінність Класичного гіпнозу від Еріксоновського гіпнозу полягає в тому, що стан гіпнотичного трансу не є терапевтичним, як стверджують представники школи Еріксоновського гіпнозу. Немає режиму, в якому підсвідомість почне саме виправляти помилки. Адже якби підсвідомість знало, як це зробити, воно вже зробило би це без будь-яких спеціальних режимів або станів. Або банально не створило ту ситуацію, для виходу з якої потрібно включати якісь режими. В Класичному гіпнозі ми постійно перевіряємо глибину занурення і в залежності від глибини вибудовуємо стратегію подальших дій.

БУДЬ-ЯКУ ЛЮДИНУ МОЖНА ЗАГІПНОТЕЗУВАТИ?

Згідно зі світовою статистикою, 80% людей мають середню гіпнабельность, 10% – низьку, 10% – високу. Повна відсутність гіпнабельності говорить про серйозні психічні порушення. Для роботи в форматі гіпнотерапії придатний будь-який рівень гіпнабельності, крім нульового, але найкращих результатів дозволяє досягти високий – сомнамбулізм. Також, без стану сомнамбулізму неможливо вирішити деякі, найбільш складні, психосоматичні проблеми, такі як алергія, заїкання і т.і.

ЛЮДИНА МОЖЕ НЕ ВИЙТИ З ГІПНОЗУ?

За всю історію немає жодного підтвердженого випадку, що хтось не вийшов з гіпнозу. Здатність занурюватися в гіпнотичні стани – це властивості здорової психіки. Стан трансу природне для людини. Ернест Россі стверджує, що транс виникає кожні 90 хвилин, він необхідний для переструктурування діяльності мозку так само, як сон.

З ЧИМ ПРАЦЮЄ ГІПНОТЕРАПІЯ?

– Тривожність, страхи, фобії, панічні атаки: Страх собак, висоти, води, швидкості, темряви, водіння автомобіля, замкнутих приміщень і т.і.

– Деструктивні почуття та емоції: Безпідставне почуття тривоги, образи, жалю, смутку, провини, сорому, самотності, туги, жаху, ненависті, ревнощів, стан постійного стресу, панічні атаки, депресія і т.і.

– Емоційні потрясіння: Розлучення, наслідок сексуального насильства, страх втрати відносин, любовна залежність, смерть близьких людей і т.і.

-Соматичні відчуття в тілі: М’язові затиски, напруга в тілі, клубок у горлі, тиск у грудях, серцебиття, задишка, м’язово-лицевий тік і інші (не органічні) неприємні відчуття в тілі.

– Соматичні симптоми без явного органічного порушення: Заїкання (логоневроз), анорексія, неорганічна втрата ерекції, синдром подразненого кишечника, безсоння, аноргазмія, енурез і т.і.

-Шкірні захворювання (психосоматичні): алергія, псоріаз, екзема, кропив’янка, себорея, дерматит, нейродерміт і т.і.

– І багато інших психосоматичні розладів

В МЕНЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ, ЯК МЕНІ ЇХ ПОСТАВИТИ?

Ви можете задати їх зручним для Вас способом

отзыв о курсе
Отзыв о прохождении курса
Отзыв психотерапевта
Отзыв Аксенова Марина

Вартість курсу

Вартість до 00.00.2022
0000$
 • Дати проведення уточнюються
 • Тривалість курсу 6 днів. Курс розбитий на 2 частини, по 3 дні кожна з 10:00 до 19:00
 • Час проведення – 2022
  Перші 3 дні — наведення гіпнозу
  Наступні 3 дні — гіпнотерапія
Вартість до 00.00.2022
0000$
 • Дати проведення уточнюються
 • Тривалість курсу 6 днів. Курс розбитий на 2 частини, по 3 дні кожна з 10:00 до 19:00
 • Час проведення – 2022
  Перші 3 дні — наведення гіпнозу
  Наступні 3 дні — гіпнотерапія
Вартість з 00.00.2022
0000$
 • Дати проведення уточнюються
 • Тривалість курсу 6 днів. Курс розбитий на 2 частини, по 3 дні кожна з 10:00 до 19:00
 • Час проведення – 2022
  Перші 3 дні — наведення гіпнозу
  Наступні 3 дні — гіпнотерапія

Записуючись на курс, Ви вносите передоплату в розмірі 1000 грн., Для закріплення за Вами місця за поточною вартістю курсу. Залишок суми необхідно внести не пізніше ніж за 2 тижні до початку навчання.

В процесі навчання вивчаються методи та техніки гіпнотизації та терапії травми, необхідні для самостійної роботи в якості гіпнотерапевта. По закінченню видається сертифікат про проходження курсу.

Адреса проведення курсу:

м. Харків, вул. Римарська, 3/5